Dzień z życia Blondynki: 9/08/15

Weselne kreacje

 

 

 

W tym tygodniu nie było posta z nowym projektem – jestem zajęta szyciem kreacji dla koleżanki z pracy i jej córki. Ale nie martwcie się – wykrój na pudełkowy żakiet prawie przygotowany!

DSC_0041

 

DSC_0037

 

 

Pamolina w NY?

 

 

 

 

Po nocnej zmianie w pracy sprawdzam skrzynkę pocztową Pamoliny, a tam… wiadomość z Nowego Jorku, od projektanta Alexa Vinash, który chciałby widzieć moje plecionki jeansowe w swoim showroomie! byłam zaskoczona, potem szczęśliwa a później stwierdziłam, że się z tym prześpię – padałam ze zmęczenia, ale wówczas rozdzwoniły się telefony od znajomych (bo pochwaliłam się tym na prywatnym profilu na fb) i wszyscy koniecznie chcieli poznać szczegóły!

alex

 

image
źródło zdjęć: oficjalna strona projektanta

To niewątpliwie pomogłoby mi wbić się w branżę i pracę projektantki, ale…  nie mam działalności gospodarczej, szyję hobbystycznie i głównie dla siebie, a jeśli dla znajomych to biorę od nich dosłownie grosze (wciąż doskonalę technikę szycia) albo dostaję materiał w zamian. Zbieram na profesjonalny kurs krawiecki i przemysłową maszynę do szycia.

Doceniam propozycję, ale w tym momencie musiałam powiedzieć NIE. Temat jednak pozostaje otwarty – będą musieli poczekać na moją pierwszą kolekcję, a to, niestety, może długo potrwać.

B7HAE4xIMAEvNnd
źródło: profil projektanta na twetterze

 

Lokalnie

 

 

 

 

Mielecka strona „W Cieniu Jupiterów” na facebooku wspomniała o mnie:

printscrwcj

Kolejny raz sprawcą tego zamieszania była Jeansowa Plecionka! 🙂 jeśli zdecyduję się na zaprojektowanie całej kolekcji, to będzie ona motywem przewodnim.

 

Zapowiedzi

 

 

 

 

 

 

Wczoraj, w Biedronce dorwałam pastele do tkanin – przetestuję i dam znać!

DSC_0045

 

 

Kosmetycznie

 

 

 

 

 

 

moja ukochana szminka w kredce! kocham ją za kolor, trwałość i opakowanie – pisak ułatwia aplikację 🙂

11036073_1568841316692075_6217366666625393876_n

 

 

Miłego dnia 🙂

Pamolina

You may also like

2 komentarze

  1. Szał z ofertą projektanta. Utwierdza w przekonaniu, że ten pomysł na plrcionkę to po prostu genialny patent. Bardzo miło, że ten człowiek uczciwie chciał dać zarobić autorowi pomysłu, a nie wkradł na dziko twojej kratki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *