MFW – the making off part 4

Dziś zdjęcia zestawu, który bardzo podobał mi się w fazie projektowania. Kiedy powstał, miałam ochotę pociąć go! Ot tak, po prostu.

Spódnica to klasyczny ołówek, powstała z kremowej ekoskóry, jako jedna z pierwszych rzeczy na mielecki konkurs, z prostej przyczyny – tego materiału nie brakowało w moim ulubionym sklepie. Jednak na wykończenie czekała jakiś miesiąc, bo szukałam złotej, cienkiej, prawdziwej skóry na kwiatki oraz duże koraliki.

#gold #flowers #diy #handmade #fashionblogger #fashion #fashiondesigner #hautecouture #leather #mielec

A photo posted by Pamolina (@pamolina_) on

 

 

Dzisiaj muszę się Wam przyznać, że koraliki okazały się i tak za małe i musiałam je wymienić… bo kwiatki odpadały…

Bluzka została stworzona z materiału z cekinami w kolorze złotym. Krój ten sam co bluzki z tego zestawu, jednakże bez rękawów, o których zapomniałam – wycięłam na nie zapas i obszyłam lamówką.

Snapchat-6109705493971238659

Nie mam bladego pojęcia czy to te cekiny czy brak rękawów w bluzce ale jak założyłam całość na manekina… dostałam szału. Nie tak to miało wyglądać, ale kiedy nie możesz znaleźć odpowiedniego materiału albo znajdujesz idealny, cekiny mają idealną średnicę, są idealnie rozmieszczone, idealnie się mienią, idealnie złote, ale pół metra kosztuje dwa, trzy razy tyle ile ty wydajesz na materiał na całą kolekcję… i tak stałam sobie i patrzyłam na tę bluzkę, aż się we mnie gotowało. SERIO. Liczyłam od 100 do 1 i od 1 do 100. Nie pocięłam jej tylko i wyłącznie dlatego, że nazajutrz byłam umówiona na zdjęcia całej kolekcji. Gdybym miała więcej czasu to po prostu sama stworzyłabym swój ideał – byłam gotowa sama naszywać cekiny i wówczas pewnie czytalibyście tu same ochy i achy 😉

Jednakże wszystkie moje znajome wzdychały na widok tej sylwetki, więc chyba nie było tak źle.

W ogóle to ten zestaw jako jedyny jest rozdzielony – bluzka wisi w szafie na szarym końcu, tak żeby mi się w oczy nie rzucała 😉 spódnicy, choć jest piękna w swej prostocie, nie zostawię dla siebie – jest za wąska.

Model: Marika

MUA: Urszula Nowicka (FM Group)

Photos: Johanne Photography

Designer: Pamolina

DSC_0470

DSC_0437-2

DSC_0476

DSC_0467

You may also like

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *